Branný závod

Dne 13. 10. 2021 se naši žáci Balog Miguel, Janák Daniel, Kisza Jakub, Sejkorová Nela, Indruch Matyáš, Kulifayová Natálie, Palinkáš Robin, Šímová Aneta účastnili branného závodu čtyřčlenných družstev o putovní pohár k 76. výročí konce 2. světové války. Závodníci museli absolvovat 5 stanovišť (brannou překážkovou štafetu s plížením, střelbu vzduchovkou vleže i ve stoje, střelbu z luku, první pomoc) a vyplnit vědomostní kvíz na téma 1. a 2. světové války.

Také si v rámci doprovodného programu vyzkoušeli maskování v terénu, střelbu v laserové střelnici, bojové umění MUSADO, dozvěděli se mnoho zajímavostí o různých chemických zbraních, viděli funkční modely tanků a letecké techniky 1. i 2. světové války a také si mohli prohlédnout a vyzkoušet různé zbraně.

Po náročném závodě, který se konal opravdu v chladném počasí, doplnili energii výborným hovězím gulášem a horkým čajem.

Naši závodníci bojovali ze všech sil, někdo lépe střílel, někdo měl zase lepší znalosti, ale všichni se shodli, že to byl skvěle strávený den. Závodu se zúčastnilo celkem 13 družstev. Balog M., Janák D., Kisza J., Sejkorová N. skončili na 8. místě. Družstvo ve složení: Indruch M., Kulifayová N., Palinkáš R., Šímová A. získali dokonce pěkné 3. místo.

Děkujeme za skvělou reprezentaci.

Odpočet

Do konce školního roku zbývá

Odpočet
skončil

Nezapomeň popřát

Předevčírem měl svátek: Slavomír
Včera měl svátek: Zdeněk
Dnes má svátek: Milena
Zítra má svátek: Miloš
Pozítří má svátek: Zora