Oznámení ŘŠ

ZŠ M. Kudeříkové Havířov byla rozhodnutím hejtmana MSK (viz. příloha) určena k poskytování péče o děti ve věku 3 – 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, příslušníci ozbrojených sil a zaměstnanci obcí zařazení do obecních úřadů k výkonu sociální práce. Zároveň  usnesením vlády ze dne 14. dubna 2020 se toto opatření rozšiřuje i na děti, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci Úřadu práce České republiky a České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení.

Vláda

nařizuje, že zajištění nezbytné péče o děti ve věku od 3 do 10 let stanovené
v bodě 1 usnesení vlády ze dne 15. března 2020 č. 219, vyhlášeném pod č. 89/2020 Sb., se vztahuje i na děti, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci v orgánech Finanční správy České republiky nebo ve Finančním analytickém úřadu.

.

Naše škola na žádost zaměstnavatele výše uvedených osob přijímá do péče děti školou povinné ve věku 6 – 10 let.  Péči poskytujeme dětem v pracovních dnech od 7,00 do 17,00, včetně bezplatného oběda ve školní jídelně.

K péči o děti mladší ve věku 3 – 6 let byla určena MŠ Horymírova 7/1194, Havířov – Město.

Příloha

Odpočet

Do konce školního roku zbývá

Odpočet
skončil

Nezapomeň popřát

Předevčírem měl svátek: Valdemar
Včera měl svátek: Vilém
Dnes má svátek: Maxmilián
Zítra má svátek: Ferdinand
Pozítří má svátek: Kamila