X boj

Dne 23.1 jsme pořádali další závod, který se započítává do HLZŠ. V rámci X – boje žáci 4. a 5. tříd závodili v těchto disciplínách - 40m, trojžabák, člunkový běh a hod medicinbalem. Letos se zúčastnilo 131 dětí z 9 škol. Naši žáci nám udělali velkou radost. Přestože jsme z důvodu opravy tělocvičny ještě nestihli moc trénovat, obě naše družstva byla na stupních vítězů. Čtvrťáci (Dudová Tereza, Hýžová Emily, Luňáková Laura, Spěváková Laura, Fojtík Michal, Cereja Marc, Hemowski Ondřej, Taraba Dan) obsadili druhé místo. V jednotlivcích vybojoval 2. místo Michal F. Vítězi ve své kategorii se stali páťáci (Chromcová Pavlína, Lysoňová Sofie, Nguyen Viktorie, Rothová Marie, Kozel Ondřej, Mikula Daniel, Niedelský Jakub, Tomi Matyáš). V jednotlivcích se prosadili Ondřej K., který vyhrál, stříbrnou medaili získali Matyáš T. a Maruška R. Do první desítky se probojovali: 4. Emily H., 9. Daniel M., 10. Pavla Ch.

Všem závodníkům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Odpočet

Do konce školního roku zbývá

Odpočet
skončil

Nezapomeň popřát

Předevčírem měl svátek: Hugo
Včera měl svátek: Erika
Dnes má svátek: Richard
Zítra má svátek: Ivana
Pozítří má svátek: Miroslava