OK v přespolním běhu 2019

Do okresního kola v přespolním běhu, které se konalo 24. září, postoupila všechna naše družstva. Nejlépe si vedli starší dívky (Hýblová Angelika, Hudcová Kristýna, Kalábová Natali, Kalábová Niki, Krištófová Irena) a starší kluci (Bílý Josef, Čipel Matyáš, Hamšík Petr, Hudec Daniel, Jagla Patrik, Voznička Sebastián), svou kategorii vyhráli a postoupili do krajského kola, které se koná 11. října v Opavě. Mladší dívky (Čapková Kristýna, Jelenová Noela, Kisialová Eliška, Kulifayová Natálie, Sejkorová Nela, Zdřálková Tereza) vybojovaly druhé místo. Třetí skončili mladší kluci (Herák Lukáš, Klus Ondřej, Lincer Jan, Niniczka Martin, Valášek Jan). Po delší době všechna naše družstva byla v okresním kole na bedně.

Běžcům děkujeme za skvělou reprezentaci a technické četě i rozhodčím za pomoc při organizaci.

Odpočet

Do konce školního roku zbývá

Odpočet
skončil

Nezapomeň popřát

Předevčírem měl svátek: Bohuslava
Včera měl svátek: Nora
Dnes má svátek: Drahoslava
Zítra má svátek: Libuše a Amálie
Pozítří má svátek: Olga