Hurá na Zlatou tretru

Hurá na Zlatou tretru je týmový závod žáků pátých tříd v programu „Atletika pro děti“ (hod medicinbalem a raketkou, skok, štafetový běh, překážková dráha). Zúčastnilo se celkem 15 škol z Moravy a Slezska. První tři jsou vyhlášeny další den na Zlaté tretře. Naši školu reprezentovali tito žáci a žákyně: Henkrichová Ema, Jelenová Noela, Kulifayová Natálie, Sejkorová Nela, Šímová Aneta, Janák Daniel, Kisza Jakub, Pleticha Tomáš, Slaný Štěpán, Smaza Tobiáš a Valášek Jan. Všichni se snažili a bojovali o každou setinu i centimetr. A podařilo se! Naše družstvo obsadilo skvělé 3. místo. Pohár a poukázku v hodnotě 3000Kč na nákup sportovního vybavení nám na Zlaté tretře předávali Jan Železný, Jarmila Kratochvílová a Taťána Kocembová. Všichni jsme potom fandili závodníkům Zlaté tretry, obdivovali skvělé výkony, fotili se se známými sportovci a užili si nádhernou atmosféru.

Odpočet

Do konce školního roku zbývá

Odpočet
skončil

Nezapomeň popřát

Předevčírem měl svátek: Vratislav
Včera měl svátek: Julie
Dnes má svátek: Dana
Zítra má svátek: Simona
Pozítří má svátek: Lucie