Vybíjená 4.-5. třídy

Ve středu 6. března se na ZŠ Na Nábřeží konalo městské kolo ve vybíjené žáků 4. a 5. tříd. Turnaje se zúčastnilo 11 týmů, rozdělených do 2 skupin, z nichž nejlepší 2 týmy postupovaly do semifinále. Náš tým reprezentovali tito žáci: Anna Okenicová, Natálie Kulifayová, Ema Henkrichová, Viktorie Nguyen, Marie Rothová, Nela Sejkorová, Tomáš Koryčan, Lukáš Fedor, Jakub Kisza, Tomáš Heczko a Daniel Janák. Náš tým měl  smůlu, s bilancí dvou vítězství, dvou remíz a jedné porážky, nakonec skončil na nepostupovém 3. místě ve skupině a v konečném hodnocení obsadil 5. místo. Díky organizátorům za dobře připravenou akci a taky našim žákům za reprezentaci školy.


Mgr. Michal Brabec

Odpočet

Do konce školního roku zbývá

Odpočet
skončil

Nezapomeň popřát

Předevčírem měl svátek: Sabina
Včera měl svátek: Teodor
Dnes má svátek: Nina
Zítra má svátek: Beáta
Pozítří má svátek: Erik