X boj 2019

Ve středu 23. 1. naše škola pořádala v rámci HLZŠ soutěž pro čtvrté a páté třídy - X-boj. Letos se tento závod musel konat v Městské hale Slavie, a proto jsme také změnili disciplíny. Děti soupeřily v běhu, trojskoku (trojžabák), člunkovém běhu, v hodu medicinbalem. Zúčastnilo se 111 žáků ze sedmi havířovských základních škol. Naši žáci ze čtvrtých tříd – Nguyen Viktorie, Rothová Marie, Škutová Nikol, Šustková Silvie, Arabasz Matěj, Kozel Ondřej, Mikula Daniel, Škrobálek Karel si odnesli nejen sladkosti, ale za 3. místo i bronzové medaile. Páťáci – Jelenová Noela, Kulifayová Natálie, Okenicová Anna, Sejkorová Nela, Indruch Matyáš, Koryčan Tomáš, Pleticha Tomáš, Slaný Štěpán vyhráli o více než tisíc bodů i a zlaté medaile si opravdu zasloužili. I v jednotlivcích se naši dostali na stupně vítězů. Nejlépe si vedla Nela S., která svou kategorii vyhrála, 2. místo vybojovali Natka K.a Tomáš K., 3. místo získali Maruška R. a Štěpán S. Do první desítky se ještě dostali – sedmí Anička O. a Daniel M., osmý Karel Š., devátý Tomáš P.

Všem zúčastněným gratulujeme k pěkným výkonům i k skvělému umístění!

 

Odpočet

Do konce školního roku zbývá

Odpočet
skončil

Nezapomeň popřát

Předevčírem měl svátek: Roland
Včera měl svátek: Vít
Dnes má svátek: Zbyněk
Zítra má svátek: Adolf
Pozítří má svátek: Milan